۱۰ دی، ۱۳۸۸

یک روز طبیعیخب صبح پا میشی میری دانشگاه ، صدای طبل و سنج میاد و این خیلی طبیعیه که بسیجی های دانشگاه بتونن توی دانشگاه دسته عزاداری با بلندگو و طبل وسنج داشته باشند و کل دانشگاه رو با صدای روضه خوونی شون دور بزنن. رییس جدید دانشکده هم لای جمعیت عزادار دیده میشه.جدیدا همه جا صحبتشه.هیشکی نمیدونه چرا اینو کردن رییس دانشکده چون واقعا هیچی نمی فهمه و واقعا سواد نداره.


ظهر متوجه میشی که یکی از باسوادترین استادای دانشکده بخاطر مشکلات شخصی با رییس جدید و باسواد دانشکده(همونی که صبح داشت سینه میزد)حکم انتقالشو گرفته و ترم آینده از دانشگاه میره.خب خیلی طبیعیه که بار علمی دانشکده با رفتن این استاد افت میکنه و خب میکنه دیگه.


بعداز ظهر بچه های انجمن اسلامی بهت خبر میدن که رییس دانشکده(همون صبحیه) صداشون کرده و ازشون پرسیده با اجازه ی کی واسه پژوهشگر و استاد برتر دانشکده(همون استاده که خیلی باسواده) پارچه تبریک زدید و استاد نمونه شدنش رو بهش تبریک گفتید.خب خیلی طبیعیه رییس جدید و با سواد دانشکده (همونی که صبح داشت خودشو جر میداد) موفقیت بقیه ی استادای دانشکده رو ، مخصوصا استاد نمونه امسال(همونی استاده که این ترم بخاطر مشکلش با رییس دانشکده انتقالی گرفته) رو نمیتونه تحمل کنه و دستور میده پارچه نصب شده برداشته بشه.خیلی طبیعیه که یه رییس دانشکده میتونه تا این حد شخصیت حقیری داشته باشه.


وقتی عصر بعد از عبور از یک ترافیک طولانی و حال بهم زن خونه رسیدی و روزنامه بدست میگیری میبینی توی روزنامه از الودگی شدید هوا نوشته و تو سایت ها از خطرات پارازیت های ارسالی برای ماهواره نوشته اند.خب خیلی طبیعیه که محیط زندگی یه ادم میتونه تا این حد اروم و بی دغدغه باشه.

شب تو خونه،تلویزیون از کانال یک تا شش نشستن دارن هتک حرمت عاشورا رو محکوم می کنن و به سران فتنه فحش میدن و از راهپیمایی ملت همیشه در صحنه تمجید میکنن.میزنی ماهواره ، صدای آمریکا صحنه زیر گرفتن مردم رو نشون میده و نشون میده یه وانت توی تظاهرات امروز داره به مردم همیشه در صحنه ساندیس میده.خیلی طبیعیه که یه مطلب رو میشه از دو دیدگاه کاملا متفاوت مورد بررسی قرار داد.

میری تو رخنخواب اس ام اسی برات میاد که توش مسیر راهپیمایی های فردا اعلام شده و ازت خواهش کرده که رسانشون باشی و این اس ام اسو برا بقیه هم بفرستی.هنوز کپه مرگتو نذاشتی که یه اس ام اس از همراه اول میاد که توش هتک حرمت روز عاشورا رو به امام زمان تسلیت گفته.خیلی طبیعیه که برای شما اس ام اس های مختلفی بیاد.
کلا اشکال ما اینه که توی ناز و نعمت بزرگ می شیم ،و طبیعیه که اگه یه خرده سختی می دیدیم برای خودمون خیلی بهتر می بود.

هیچ نظری موجود نیست:

\